iceT

Potřebovali jste někdy

využít služeb zámečníka?
http://www.stre­am.cz/video/565177-mistr-zamecnik

Odpovědi
anonym

Takových služeb jsem od něj nežádala,bylo to jen jednou a to,když jsem chtěla kouli místo kliky,manžel v tu dobu jako na potvoru v luftě.Zámečníkem se tehdy stal bratranec.

panenka

Zatím ne klíče jsem si jednou zapoměla doma a jela jsem do obchodu ale měla jsem to štěstí že můj manžel dělal blízkot takže do 20 minut přijel a odemkl mě.Od té doby si jako první kontroluji jestli mám klíče sebou