n.krom

potřebovala bych zařídit SIPO

Dobrý den, koupila jsem si byt a potřebovala bych zařídit SIPO z mého účtu. Byt není novostavba už se tam sipo i inkaso platilo ale já bych potřebovala poradit jak to mám udělat? Musím volat na elektriku, vodu, plyn a udělat si svoje zálohy nebo stačí jen zajít na poštu a na elektriku, vodu a plyn zavolat skrz změnu záloh?Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Zajdi na poštu a nahlas, co všechno budeš chtít SIPem platit. Bude dobré vzít si sebou smlouvy k dodávkám elektřiny, plynu a vody (nebo alespoň nějaké vyúčtování). Vše další s Tebou vyřeší přímo na poště.
Řešila jsem to před měsícem.

Další odpovědi
cukrar

Na pošte si zařídíte SIPO, firmál které chcte platit přes sipo, sdělíte číslo SIPA. Pošta Vám nebude přesi zařizovat, že chcete platit pojistku ze sipa......