kiki011

Potřebovala bych vědět jak se jmenují děti na soše…Babička s dětmi(Babiččino sousoší,Babič­čino údolí)

Dělám úkol z češtiny a už toho mám oravdu hodně a nejsem si jistá jestli mám tuto otázku správně.Děkuji za kažkou snahu a odpověď :) ;)

Nejlepší odpověď
hanulka11

jen ti napovím- dej si do google Babiččino sousoší a tam se přesvědčíš o správnosti

což je tak těžké to vyhledat
http://www.ra­tiborice-babiccinoudoli­.cz/babicino-udoli/pomnik-babicka-s-detmi/

Další odpovědi
anonym

Vzpomínám si na Barunku a Adélku. Ti dva hoši Vilém a Jan. Najdi si na Wikipedii Babička a děti nebo Babička s dětmi.