škubánek

Potřebovala bych to do slohu na pondělí

byla bych vděčná kdyby mi někdo napsal pohádku o školních lavicích na dvě stránky . PŘEDEM MNOHOKRÁT DĚKUJI

Nejlepší odpověď
led

Škubánku, nestačia body? Ďalej už si rozpíš sama
1 – bol jeden les, v ňom rástol strom, prišli drevorubači, zoťali ho o odviezli do továrne na nábytok
2 – zo stromu narezali dosky. Podľa plánov od konštruktéra Janka ich pospájali do tvaru školskej lavice
3 – nové lavice v škole
4 – začiatok školského roku, prví žiaci. Školák Miško nožíkom si vyryl svoje meno do lavice.
5 – popísanú lavicu odviezli z triedy, polámali a použili na kúrenie.
Som zvedáva na tvoju rozprávku, pošli mi ju, prosím. Ďakujem

Další odpovědi
anonym

Škubánku,Škubánku! Kdyby se to tak dozvěděla tvá pančelka!