Nikuuš

potřebovala bych poradit.. celkem dlouho se scházím s jednim klukem.. zamilovala sem se do něj a sem na něm skoro

závislá.. mám potřebu mu furt psát jenže jeho to štve a pro mě je to problém taky protože si to tím akorát zkazím.. máte nebo měli jste někdo podobný problém? jak to řešit a jak s tím spamováním přestat? nevadí mu když mu napíšu.. ale co je moc, to je moc a i mě to štve:( děkuji za každou radu! :)

Nejlepší odpověď
anonym

no tak vidíš, vždyť to sama píšeš-co je moc, to je moc, takže až tě zas bude svrbět ruka na psaní, tak si přes ní plácni tou druhou a rychle dělej něco jinýho, musíš se zabavit sama, nebo s kámoškama, dělej tak, jako kdyby nebyl, prostě mu přestaň pořád psát, je to otravné, máš snad nějakou hrdost, ne?

Další odpovědi
huxa

Ok, ve zkratce ti to popíšu, jak to bylo v mém případě-zamiloval jsem se do nejhnusnější holky ve třídě, rok s ní strávil, potom také jí to až moc vadilo, neodepisovala, nic, já začal hrát nejprve Minecraft a přitom jsem shlédnul všechny díle Dr. House, Hvězdné brány, Futuramy, Simpsnů a Griffinů, potom pařil Far Cry3, přitom chodil s kamarádem do hospody na pivo a rum, potom sem přišel s dalším kamarádem na trávu, dobrá rada-ani jedno nijak nepomohlo, nicméně zkušenosti jsou to nejcennější, co člověk má.
Místo po ztracené lásce zaplní pouze jiná láska.

pulda

huxa má pravdu. Je to přesně tak.