ModráHouska

Potřebovala bych pomoct:) prosím

Dobrý večer. Koupila jsem mamce na vánoce takovou knihu, ale ted mám takový zlý pocit, jestli to není trapné. Na samotném obalu je psáno pro mladé a když kouknu na internet tak se dočtu, že je určena pro dospívající, tak by mě zajímalo, jestli bych jí to mohla dát stromek?:)přikládám odkaz http://www.pkni­hy.cz/knihy/S03358/Ta­jemstvi-pro-mlade-secret.html Mockrát vám děkuji:)
Doplňuji:
děkuji mnohokrát:))))

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Ano

Tak třeba jí to polichotí, když je to určeno pro mladé…
Ale dle mého názoru jsi mohla vybrat něco inteligentnějšího než takovéto americké bláboly… Příště to s ní zkus prodiskutovat nebo jestli mají u vás ještě zítra dopoledne někde otevřeno, mohla bys to případně zkusit napravit… Tak hodně štěstí.

Další odpovědi
anonym

Ano

IvkaxD

Ano

A to by vadilo?:O

SonsyMite

Ano