Bye Bye

Potřebovala bych pomoc s výběrem..kritéria máte v doplńujících informacích děkuji moc!

Potřebovala bych od vás poradit..potře­bovala bych lehký, dobře přenositelný noťas (ale né mini) nepotřebuji dělat nic s grafikou a hry na tom hrát taky nebudu, spíš bych byla ráda za opravdu dobrou výdrž baterky a průměrnou paměť. Do 14ti tisíc..nevíte o něčem?

Odpovědi
Alesh

viz zdroj, případně si uprav parametry, jak ti vyhovují. Jinak se vyhni značkám Acer a Asus.

Zdroj: http://www.al­za.cz/noteboo­ky/18842920.htm#f&li­mit=-1/14000&pg=1&­prod=2341,1287,1776,2600­,1310,1311&po=1&par252=2­52-951&par688=688-2489,688-2490&par689=689-2493,689-2494

Orange

Já mám Lenovo ThinkPad E330. Výdrž je skvělá, je lehký a má super klávesnici. Záleží jen na tom, jestli se ti bude líbit konzervativní vzhled.

http://notebo­oky.heureka.cz/le­novo-thinkpad-edge-e330-nzs3mmc/

Bedy

Myslím si, že by se Vám mohl líbit Asus EEE 1015CX – má výdrž až 11 hodin, má něco přes kilo, takže je lehký a stojí ani né 6 tisíc na internetu. A je moc hezký – je v pěkné červené barvě, ale je i v bílém či černém provedení.
Hodně ušetříte díky použitému operčnímu systému – nemusíte platit za Windows, ale máte tam Ubuntu, které je zdarma a v češtině samozřejmě a od Windows se co do ovládání nijak zásadně neliší.
Zkuste na něj mrknout.
Osobně s Asusy mám dobré zkušenosti.