Michelle123

Proč mi nejdou zapnout PC hry?

Zdravím potřebovala bych pomoc, z nějakého důvodu mi nejde zapnout žádná hra ani přes Steam, když si stahnu hru, tak se mi to dlouho načítá a mám třeba černou obrazovku a pak mi ta hra nejde vypnout anebo se to sekne a vypne, chtěla jsem dat pc do továrního nastavení, ale když jsem na to klikla tak se mi to chvilku načítalo a pak vyplo a měla jsme plochu. nevíte jak jinak ho dat do továrního nastavení bez nějakého servisu? Jo a Často mi to háže vir z Windows, mám pocit, že jsem odinstalovala omylem něco z windows a proto mám teď PC celý zasekaný, něco kdybyste měli nějakou radu, tak předem děkuju za odpověď

Odpovědi
elkon

Zkus vrátit do nějakého bodu obnovy. Pak asi jedině do továrního nastavení.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Michelle123

Ano ale v tom je problém vůbec nevím jak to dat zpět k tomu nějakému bodu