Džanička

Potřebovala bych na netu najít postup jak se vyrábí ten postroj jak mají na sobě asistenční psy,s tím červeným křížem..

..nemůžu to nikde najít protože nevím jak to do vyhledávače přesně pojmenovat. Díky za pomoc

Nejlepší odpověď
hanulka11

zadej si postroj pro asistenční psy nebo výroba postroje pro asistenční psy

myslíš něco takového?

http://img.na­dapenny.com/t20/110­96/nadap153130786­980232.jpg

Další odpovědi
elektrikář

Obrať se na svaz invalidů asistenční psi, nebo na kynology.Případně na organizaci Pomocná tlapka cvičí asistenční psy.