Denušák

Potřebovala bych kde najdu doručené MMS zprávy v telefonu Samsugu Galaxy y?

Když dám v doručené MMS zprávě stáhnout,vždy se mi tam ukáže tabulka a když dám OK tak se nic neděje..

Odpovědi
Trdllo

Dobrý den mám Samsung galaxy mini – je to stejné jako Samsung Galaxy y ..A mě často chodí MMSky většinou jdou normálně zobrazit nebo už mi tak přijdou, ale občas se stane že to nejde a stane se mi to samé co vám.. To pak nijak zobrazit nejde je to tou MMSkou..