gecco

Potřeboval bych radu ohledně zdraví (resp. uzdravení) – je někdo z nás/vás ´čarodejnice´?

Nejde o mne…
___
Rakovina tlustého střeva (nádor je cca 6 cm v tlustém střevě cca 60 cm od konečníku), metastázoval do jater.
Bohužel je maligní, ale ani nevím, zda je to sarkom nebo karcinom…
Střevo je ´prkotinou´, játra ale člověk dost potřebuje…
Máte někdo nějaké info – co jíst/pít, jak se chovat – aby se stav nezhoršil (jde i o stres!), ale nemocný aspoň přežil – lépe – uzdravil se?
Předem moc děkuju a až se ´podaří´ – přijedu na praseti obložen demižony se slivovicí…
Děkuju…
_____________­__________________
Včil neděkuju (já vím, D…, že se to nemá…, ale ve svrabu člověk ´nemyslí´) – jen info – momentálně se nemocná (je to holka) aspoň zbavila stresu, už to je ´jen´ součást života, je aktivní, nepropadá chmurám…
Je to holka šikovná…
___
A jen tak ´na okraj´ – až se to ´podaří´, nepřijedu „na praseti obklopen slivovicí“ k někomu konkrétnímu – uspořádám ´mejdan´ Odpovědí…
😉

Nejlepší odpověď
Mravenec

Ve filmu tajemství popisují, že síla myšlenek dokáže přitáhnout co skutečně potřebuješ. Není to žádný čarodějnictví, je to ověřený, i já vím že to funguje. Když si pořád říkáš nebo myslíš " to nevyjde, to nezvládnu" přitahuješ tím negativní myšlenku, vesmír (nebo něco nadpřirozeného) ti v tom vyhoví. Ale musíš myslet na to, že jsi zdravý, čilý, jsi rád za to že jsi..

Odkaz : http://ulozto­.cz/x69qTKQ/ta­jemstvi-secret-cz-avi
CSFD : http://www.csfd­.cz/film/229950-tajemstvi/prehled/
Myslím, že jednomu z herců se to povedlo zrovna se nemocí. 🙂

D : Taky je dobrý vystříhnout si obrázek a dát na ledničku, každý den se na to dívat a čekat že je to blízko. (Zrovna to zdraví)

Film jsem viděl, má něco do sebe.

Další odpovědi
talka

18. června mi odstranili maligní nádor z tlustého střeva – tlačil na játra – a jsem v pořádku.

briketka10

Moje mamka nevěřila, že se uzdraví a už tu není podstoupila
chemoterapii měla maligní nádor na játrech hepatocelulární
karcinom 4. stadia šla pozdě k lékaři jedla samá tučná jídla a
sladké koláče, buchty, do pěti měsíců nám zemřela přesně, jak
nám sdělil primář v Hradeckém centru, jenže nedodržela všechny
předepsané dávky chemoterapie a mohli ji ještě ozařovat je možné,
že by ji to život prodloužilo o nějaký čas ona už to všechno vzdala.
Říká se tomu paliativní léčba – zkvalitnění života člověka s rakovinou.
_____
Doplňuji :

http://nemoci­.vitalion.cz/ra­kovina-jater/

Mám zhoubný nádor na mozku po ozáření se zmenšil ze
3,6cm na 1,2cm a je mi líp ten onkolog mi řekl, že to je dobrý.
A já jsem poprvý propadla panice, když jsem to slyšela to
jsem jen vyhrkla před těma před těmi lety A paní doktorko
a budu žít ona mi řekla ano já bulela a bulela bylo mi 35
taky mi šťouchali, vrtali hlavu zaživa, ozařovali, teď beru
pořád jen léky je mi po nich někdy špatně někdy dobře.

Víte to si úplně jinak přehodnotíte hodnoty v životě
nic jiného pak není tak důležitější než zdraví 😁

hanny 2

Od mé kamarádky brácha měl teď to stejný,nádor s kusem střeva mu odoperovali,ab­solvoval pár chemoterapií a metastázy v játrech zmizely.Sám doktor byl překvapený,že tak brzo.Tak snad to toho Tvého pacienta aspoň trochu uklidní!
Ať moc nejí živočišnou stravu – hlavně maso – a užívá tinkturu nebo pije odvar ze smetanky lékařské – viz odkaz
 http://www.uspesna-lecba.cz/lecive-bylinky/smetanka-lekarska/

Ještě také aronie – jeřáb černý – má léčivé účinky –

http://www.aronie-cz.cz/aronie-cerny-jerab

Jsou to sice „babský rady“,ale proč ne,přece „tonoucí se stébla chytá“ a ten můj známý to tak dělal.
Tak držím palce!

Ganymede

Je tu způsob, ale funguje jen jestli ten člověk e ochoten tomu věřit a zkusit to.
Já věřím, že všechny nemoci si člověk způsobuje sám svým myšlení, když změníš myšlení změníš toho hodně.
Ten člověk o kterém píšete se sám sebe nepřijímá a nesnáší se, myslí si, že je k ničemu a má zemřít.
Musí se začít milovat, říkat si, že se příjímá takový jaký je, miluje se a at nevěří, že má nádor, prosím at to ten člověk zkusí, doporučuji knihy, které když si přečte (dají se stáhnout) změní mu to život tak taky autorka zvítězila nad rakovinou. Tady odkazy
http://confes­sion.blog.cz/1009/lou­ise-l-hay-miluj-svuj-zivot
http://uloz.to/xjbtF8cE­/uzdrav-sve-telo-pdf

Za přečtení dotyčný nic nedá, ale pokud tomu není ochoten uvěřit pak je mi líto, ale není mu pomoci.

MLUVÍM O TOM O ČEM MRAVENEC, FUNGUJE TO!!!!

Agneta

Nejhorší ránou pro něj není ten nádor, nýbrž ta zpráva, která ho teď zdolává a stresuje.
Každopádně potřebuje klid, dostatek spánku, pozitívní mysl a vegetariánskou stravu s dostatkem vitamínů.
Jak uvádí Ganymede „když změníš myšlení změníš toho hodně“, je celkově vzato ta rada nad zlato, ale on musí něčemu věřit, musí mít možnost se na něco spoléhat. Nejjednodušší teď bude, ho seznámit s nějakou kvalitní meditací.
A tady doporučuje každý nějakou jinou, neboť těch je mnoho.
Tak pro začátek asi takto, a později bych to já osobně zkusila s léčbou na dálku.
Nejdřív mi musí dát souhlas, že to smím*, potom si zjistím rozkladem karet všechno co k tomu budu potřebovat…a je to samozřejmě zdarma.
*) stačí tvůj souhlas

marci1

Neumím čarovat, ale myslím si, že hlavní je věřit, být v pohodě a klidu, nestresovat se. Játra jsou samozřejmě velmi důležitá. Vyloučit alkohol, živočišné tuky, smažená jídla. Výborný na játra je ostropestřec mariánský, šalvěj, červená řepa, mrkvová šťáva. Držím palce! 🙂

anonym

Přeji uzdravení, mnoho sil a být stále obklopená fajn lidmi a Ty, gecco, mezi ně patříš.

P.S. A nesmírně se těším na pravé, lukulské hody. Jupííííííííííííííí

Tedy, jestli budu i já zván a pokud ano, prosím si zarezervovat místo vedle Jugara, který takovou nabídku určitě neodmítne a z druhé strany bych si přál Lahnyho. 🙂

anonym

Přeju holčině,jen to vše krásné a brzské uzdravení.
Pokud by bylo potřeba,stačí mne kontaktovat,mám v rodině senzibilku,mohla by poradit dost.
Na ten mejdan si pčkám,ale i stou holčinou!!!!

střevo

střevo je prkotina…a na vostatní se vykašli

jíst a pít může co chce hlavně ne to vobložený prasátko pánč to bude mňamka;-)

Agneta

Takže už jsem tady s prvními výsledky: Nevidím to zatím nijak dramatické
►Přítomnost: Pohárová osmička…„odchod s těžkým srdcem, starosti a neklid“ > „přísný učitel připravil zkoušku, která se bolestně dotkne citů daného člověka“ > dále: „bolí to, ale přebolí to“ (Saturn, opozice Luna)
►Minulost: Trojka mincí…(Jupiter, Trigon, Merkur)„činnost, aktivita a plodnost“ (Jupiter je planeta rozmachu, mezi J. a Merkurem je pozitivní úhel Trigon) je to karta o učení a dosažení dobrých výsledků, o prosazení v oblasti komunikace
►Budoucnost: Trojka holí…„nové možnosti, nová životní etapa, nový začátek“ – tady je třeba znát už obrysy toho zítřku, což je dáno (uzdravení), je to karta velké aktivity (Merkur ve Lvu=být v něčem dobrý), a já to vidím pozitivně, skutečně v tomto smyslu

Pacientovi okamžitě sdělit…nemá se čeho bát nebo obávat:D
(Goethe k tomu říká: „Im Glück nicht jubeln und im Sturm nicht zagen, das Unvermeidliche mit Würde tragen, das Rechte tun, am Schönen sich erfreuen, das Leben lieben…“)

gecco

Díky, vyřídím…
😉

gecco

Barbakane – k Doplnění…
Lahnyho pozvu – zastává se sice bývalého režimu, ale je ´rovný´…
Pozvu i Mosoje (dtto)…
😉
Jugara – toho pozvu jen tehdy, když si jej budeš výslovně přát – a ano, pak jej ´usadím´ po tvé levici (abys měl pravačkou patřičný rozmach…)…
😉
On je křivej (a tím nemyslím fyzično).

anonym

Gecco,nejsem křivej,jsem jen upřímnej a na tu moji upřímnost celej život doplácím,jinej nebudu a když k tomu srazu dojde,možná se budeš divit jaký já mám srdce.
Říká ti něco Ahasver?
Mám holubičí povahu,uctívám dobrý a upřímný lidi,ale nesmí mě nikdo nasrat,pak jsem čert.To mi věř.

anonym

Gecco, udělal bys mi radost, ale s tím Jugarem si to rozmyslím, protože pravačku používám při bourání masa a další věci spojené s vepřovým. Úderem bych si mohl způsobit nějaký úraz. Raději budu bouchat pěstí do bohatě prostřeného stolu a veselit se nad zdravím kamarádky. Co poteče proudem? Doufám, že ne ty plzeňské patoky, i když… na polévání rožněného prasátka to bohatě stačí.

gagaga

ja Vam dam patoky !! :p

anonym

3*ga, omlouvám se a doplňuji- americké patoky. 🙂

briketka10

Ano naděje umírá poslední.
se opakuju a moje foto znáš,
kdyby vše vyšlo držím pěsti
to je štěstí.

briketka10

Ano naděje umírá poslední.
se opakuju a moje foto znáš,
kdyby vše vyšlo držím pěsti
to je štěstí.

gecco

Příspěvek smazán administrátorem.

gecco

Příspěvek smazán administrátorem.

gecco

Příspěvek smazán administrátorem.

gecco

Příspěvek smazán administrátorem.

gagaga

gecco, Vy to pisete asi 5 krat, abych to pochopila i ja, ze ?? :)
tak ja pozvani prijimam :p
ale uz me jednou zval i zdejsi " obvodak " , ale pak jsem mu poslala fotku, a nejak se odmlcel ! :))

  • iv-

gecco

  • iv-

Mne fotka neodradí…
Ale svou ti raději nepošlu, mohla by ses zaleknout – co že to budeme opékat…
😉
Jsi zvána – a budu rád, když pozvání přijmeš…

gagaga

diky..
ja bych ne – opekla, ale upekla jugara ! :)

gecco

😉

gecco

Příspěvek smazán administrátorem.

gagaga

ja jsem bohuzel jako carodejnice jen oskliva ;(
lecit ale neumim

ja duveruji lekarum, a za sebe – bych asi jedla i pila na co mam chut
telo si samo rekne , i v nemoci

mozna by nebylo vubec na skodu, jet s tim prasetem a demizony za Vasim " pacientem "
kdovi, mozna ten spravnej carodej budete mozna Vy sam !

  • iv-

da ny

Pozor!!!
Tělo si obyčejně samo řekne … bohužel si řekne i o to co, potřebuje jakákoliv „potvora“ = návštěva v podobě (přechodné) nemoci! Prostě „oblbne“ i mozek, který vydává pokyny a potřebuje to správné „palivo“. (z přednášky MUDr. Hrubé, internista, diabetolog, 12/2012).
Též vlastní zkušenost ;( , nikdy jsem nebyla na sladké, než se můj životní onko pohlavek projevil, baštila jsem (hlavně o víkendech v práci) čokoládové bonbony, zákusky, buchty apod. jako nezavřená…;)

gecco

Já se snažím…
Ale současně se i ´bojím´…
___
Je to taková svinská ´věc´, situace.

johana 56

Je to sakra sfiňa stav, situace, bojí se každý,kdo se do ní dostane…
Pokud se v ní nemocný/á vyrovná v první řadě sám/a se sebou, je to dobrá cesta, psychika je důležitá, stejně jako pozitivní podpora blízkých.
Ono stejně v takových případech člověk chmurnými myšlenkami hlavou zeď neprorazí, nemoc je tady ačkoliv ji nikdo nezval, je nutno s ní bojovat, nerezignovat a nevzdávat se.
Tady možná narazím,ale vegetariánská strava možná není nejlepším řešením.Tělo potřebuje na co je zvyklé,přechod na jinou stravu nemusí být to pravé (liší se i názory specialistů v této oblasti).
Přeji hodně sil a spoustu krásných let….

gecco

Johano – díky, i ona už ví, že ´maso je maso´…
😉
Ano, musí je trochu omezit a musí je jíst ve ´stravitelnější´ formě (steaky zkrátka nejsou to ´ono´), ale jo – i maso je potřebné…

annas

Ad johana 56
Věřím přípravkům Energy a Diochi, ale záleží na tom, kdy se diagnóza zjistí.

Máte pravdu, že se člověk nesmí vzdát. Pokud to jde vyhýbat se chmurným myšlenkám, bojovat, jak se dá …
Je to někdy těžké, ale naděje umírá poslední …

gecco

Annas – i když naděje umře, člověk může přežít…
!!
😉

hanny 2

  • iv- – on gecco má zřejmě na mysli,že pacient je z Moravy,takže když se mu "podaří "ho uzdravit,tak dostane prase a slivovici !

gagaga

:) to snad neee ! :)

gecco

Pacient není z Moravy – ale jakmile se uzdraví, prase i slivovici dodám já, osobně – a já z Moravy su, takže vím, co sa sluší a patří…
😉

hanny 2

Aha,tak promiň,trochu jsem to teda obrátila.A gecco – taky su z Moravy!

gecco

Nás, moraváků (aspoň ´po předcích´), je v Česku stejně většina…
😉

anonym

Nejhorší jsou moráváci co bydlí v Práglu!!

anonym

I já se hlásím, sice z prajzska, ale taky moravák.

gecco

I kdybys byl Maďar – nominuji tě na Moraváka…
😉
Takové klobásy umí jen lidé z Moravy…
😉

anonym

Dík, to by Jugar nesvedl, aby někoho nominoval. A o klobáskách se raději nezmiňuji, ale kdoví…

anonym

Jen plaš hada bosou nohou Barboši!
Taky klobásky umím,jen se s tím nevytahuju a ted guláš ,takovej co já dám,jsi v ve svým 60ti letým životě nežral,to mi věř.
Jo keltové halt umí.
Nechápu proč tolik otázek bylo smazáno v tejhle diskusi.
Naučte se bejt lidi a buďte při zemi.