Georgo2010

Potřeboval bych poradit s vyplněním CV:1)Co napsat při předčasném ukončení studia? 2)Jak ohodnotit jazyk.znalosti?

  1. Kolik let v kariéře do minulosti se dívají personalisté?
  2. Kdy psát aktivní řízení vozidel?
  3. Piše se ještě na závěr datum zpracování a podpis?

Nejlepší odpověď
Ivetka303

  1. Měla jsem za to, že se neukončené vzdělání do životopisu vůbec nepíše
  2. Jazykové znalosti – většinou stačí aktivně, pasivně, popř. pokročilý, mírně pokročilý apod.
  3. Personalisté se hlavně zaměřují na praxi, týkající se hledané práce – ale píše se snad vše…
  4. Pokud jste aktivní řidič = bezproblémový řidič, zajede si kam potřebuje a poměrně často (nejlépe denně)
  5. o datu a podpisu sem nikdy nic neslyšela – v životopise :)

Další odpovědi
Michal Kole

  1. napsat 2009 – 2010 VŠ Plavecká – obor Prsa (nedokončeno)
  2. Podle mezinárodního referenčního rámce

TEORETICKY: Ze ZŠ se vychází z A2, maturita jednodušší verze B1 a těžší B2
Z VŠ jazykové minimálně C1

3)To můžeš skoro u každé profese

  1. Samozřemě že se píše datum a podpis i když lepší je otisk prstu, ten se falšuje hůř