snarkon

potřeboval bych pomoct s herbářem

nálehvě potřebuju pomoct s poznáním kytek do herbáře,fotky pošlu přeš email,napište mi na gavlik.martin@seznam.cz .moc děkuji
Doplňuji:
jenže nejbližší botanická zahrada je i tak daleko..

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud si zajdeš do nejbližší botanické zahrady, dostaneš přesné a fundované informace. Rádi a ochotně ti poradí.

Další odpovědi
bolak

Víš, takhlenc to tady nefunguje. Buď to sem uploaduj a nebo uploaduj sám sebe do jiný poradny. Jak by to tu potom vypadalo, kdyby sem každej jenom přiklusal, napsal: „hele, potřebuju pomoct, kdo chce ať mi napíše do majlu“ a zase odklusal.

Co bychom z toho měli my ostatní, kteří jsme zarostli do židle a nudíme se…

A jak říká jedno staré české přísloví: „Bez palce, nejsou koláče…“

briketka10

napiš do Receptáře panu Větvičkovi ten zná všechny rostlinky a pošli mu fotografie zde je kontakt :
http://www.ire­ceptar.cz/kon­takt/
jinak to tady opravdu takto nefunguje :(