hanna4

Potřeboval bych pomoct s ČJ, poradíte pokračování?

Už jsem to tu psal včera a děkuji moc z rady.CHtěla bych ještě kdybyste mi to hle opravili jestli to tak může být je to celý obsah.Vymyslela jsem to já.Není to z internetu.Je to příběh fantasy.Předem děkuji.

Kdysi dávno žila malá skupina lidí,která měla na tomto světě všechno.Každý z nich uměl ovládat sílu jednoho elementu.Díky ní mohli lidé a monstra žít v míru a harmonii.Lidé jim říkali Guardians Circle.
Guardians Circle však ještě před vyhynutím vyvolali nekonečnou manii Daydream(poklad),kte­rá zaplavila celý svět.Proto se lidé vydávají(nevím jestli vydali,protože v budoucnu se ostatní budou furt vydávat na ten ostrov) na ostrov Dream,který pravděpodobně obývali Guardians Circle a který se změnil v jedno velké bojiště.

Nejlepší odpověď
annas

Stylizace je vyjádřením vašich myšlenek, takže jejich formulace je na vás. Důležité jsou i vazby, případné vysvětlení, aby pochopili i ostatní.

Když něco napíšete, přečtěte si s odstupem doby a upravte… Budete vidět jinak.

Důležitá je např. návaznost na podmět v předchozí větě, stejně věta s nekonelčnou mánii – opakuji – co ji vyvolalo? Mánie poklad? Jak souvisí s vystěhováním na ostrov – chybí konkrétnost.

Vydat – zkuste přemýšlet a najít synonyma, je jich dost.

Další odpovědi
mirekborek

Diakritika a mezery za čárkama ;)