TajdrCZ

Jak se jmenoval poloapokalyptický sci-fi film odehrávající se v New Yorku, kde je vytvořena brána do minulosti?

Film je scifi odehrává se v New Yorku a jde o poloapokalyptický film, protože na začátku filmu nějaký team vytvoří bránu do minulosti, kam se podívají a jeden přinese na botě nějakou rostlinu, která se začne rozrůstat všude možně a potom tam jsou nějaké vlny, které jsou čím dál větší a tím víc se vše začíná měnit do doby „dinosaurů“. Zhruba na konci by tam měl být jeden, ale jinak budou mít lidé potíže s lidožravými opicemi.

Nejlepší odpověď
Kelt

Nejsou to náhodou Lovci dinosaurů? Lidé cestují do minulosti zabíjet dinosaury, Jeden si odnese na botě motýla, tím vznikne časový chaos, jsou tam i ty opice, ale chlapík zachrání svět a přitom mu pomáhá jedna inženýrka, konstruktérka přístroje, kterou vyhodili. Tedy typický americký film, který dobře dopadne a ukazuje, že i ženy mají své zásluhy a dovednosti.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… Kelt má pravdu: Lovci dinosaurů https://www.csfd­.cz/film/43146-lovci-dinosauru/gale­rie/?type=1