SniperCZ

Lze způsobit potrat pomocí horké vany a vína?

Slyšel jsem, že se takhle dát potratit, kamarádka mi totiž tvrdí, že byla těhotná v 14 a šla do horké vody a pila při tom víno a potratila, jak je to možný? A jak poznat, že fakt potratila?
Zůstal jí ale prej asi týden nafouklý podbřišek u vaječníků, pak to zmizelo.

Nejlepší odpověď
autacek

Kamarádká ti může tvrdit co chce, nemusíš ale hned všemu věřit.

Další odpovědi
ivzez

Kamarádka se nejspíš „dělá zajímavá“,
ani čtrnáctiletá dívka by snad nebyla tak hloupá,
aby v podobném případě nešla k lékaři.

Navíc je nepravděpodobné to vino → to by jí
doma nejspíš neprošlo…

Sára Toušová

No upřímně já porodila ve 14 a teď mám krásnou 12 letou dceru.ale tvá otázka moje teta to několikrát udělala a pokaždé potratila já to jdu dnes zkusit také tak ti můžu za měsíc říct jestli to funguje jelikož já už nechci další potrat stalo mě to 10000 a další dceru už nechci a 2 potraty za 3 měsíce si nemůžu dovolit.