roxy52

Potomek se mě zase hrabal v NTB.Mám tam nějaký divný písmo.Problém je v tom,že v nastavení nevím,jaký tam bylo původně.

Tedy moje otázka zní:jaký bývá takový to nejpoužívanější ? Ted´ mě to píše v písmenech s ˇtakový slátaniny.Moc děkuji za radu.
Doplňuji:
Příklad :» ZkouÅ¡ky k prokázánà odborné způsobilosti pro dÃlÄ Ã kvalifikace strážný, detektiv koncipient » CzBlog.cz

Nejlepší odpověď
DDarent

stačí zmněnit celkový motiv a vše se obnový, pokud to neni int. prohl.

Další odpovědi
uznevim8

to je krásně rozsypanej čaj 🙂 To se vyskytuje ve vašem internet prohlížeči? Pokud ano, nastavte tam kódování textu na středoevropské písmo, např. Windows 1250, anebo ISO

anonym

udělal byste prosím printscreen? :)