Tess1

Potkan strašně pčíká

Koupili jsme si potkana ,ale někdy začas začne strašně pčíkat nebo prskat a trochu má u nosu krev nevíte co jí může být??

Odpovědi
Lenča59

jej tak bude asi nemocný…přečti si na internetu něco o potkanech, třeba napiš „vše o poktanech“ a na různých blozích obvykle najdeš jaké nemoci mají a jak se léčí, i kdyby jsi něco takového našla tak si to radši ověř tak že to samé (jinak napsané!!!) najdeš na jiném blogu. A kdyby nic navštiv veterináře!

LejdyTerr

To jsem měla u svých potkanů taky, byli jen nachlazení, tak jsem jim uvařila čaj s trochou medu a dávala jim ho vlažnej. Ale pokud ho máš třeba ze zverimexu, může to být i něco jiného, radši bych došla k veterináři a obětovala peníze za vyšetření

Elis Pokorná

Může to být kvůli prašnému senu, může být ale také nestydlý, nestyď se a běž k veterináři, tak jsem s ním šla :)

mojitek

těch důvodů může být opravdu víc.Proč nejdete k veterináři?Takhle od kompu lze jen těžko diagnostikovat