Smackdown

Potkám cestou autem do Německa směnárny?

Tipy a rady díky, cokoli co se týče cestou do Německa, čau

Nejlepší odpověď
Kepler

Prakticky v každém městečku kde mají banku i jinde, pokud to není zrovna pidi městečko.

Další odpovědi
ivzez

Ano, směnárny cestou do Německa (nenapsal jste,
odkud nebo kudy chcete jet) pravděpodobně potkáte.

I tipy by nějaké byly, kdybyste zmínil, co Vás zajímá…

Arne1

Většinou na hranicích najdete. Na hranicích jsou totiž stále různé služby, předenším pro kamioňáky. Ale i směnárny tam bývají. JInak velmi dobrý kurz mívají na benzinkách Tank ONO, mají jen nepatrný spread.
Já osobně směnárny nepoužívám, mám platební karty.

aliendrone

Ano. Téměř všechny jsou „bez poplatku“ a zpravidla nevýhodější, než většina bank! ;) :D Hlavně si v Rajchu pohlídej bezpečnostní vestu (nestačí ji mít v kufru), po tom jdou docela ČASTO! ;) :)