Avatar uživatele
annas

Potkali jste v životě člověka, který potvrzuje platnost slov neznámého autora?

„Někteří lidé vstoupí do našeho života a zase odejdou. Někteří zůstanou jen chvíli a navždy změní náš život.“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? vagra, kapka, iceT, hanulka11, dědapetr, anonym před 4746 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

Několik takových jsem v životě potkal.
Jako příklad uvedu pana řídícího Krále, který podstatně ovlivnil můj vztah k přírodě, hudbě a knihám.
Přestože měl na starosti jednotřídku /první až třetí třída/ a v ní asi patnáct vesnických uličníků, věnoval každému z nás maximum pozornosti a všechny nás naučil číst, psát a počítat.
Disponoval ovšem taky prostředky, které dnes už nefungují.
Případné prohřešky okamžitě konzultoval s rodiči a ti se,/pravda je, že někdy dost drasticky 🙂/ postarali o spolehlivou nápravu. Nikdo mu nenadával, nikdo si nestěžoval, protože rodiče byli tenkrát ještě soudní a věděli, čeho jsou jejich děti schopny. Případné nedostatky svých ratolestí neházeli na školu, potažmo na pana řídícího, jak je tomu mnohdy dnes.
Byl velmi váženou osobou a už z dálky se k němu děti i rodiče hlásili.
To se už dneska nevidí. Jsem svědkem spíš opaku !

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mam pritelkyni , kterou vozim na chemoterapie a tam si uvedomuji , ze i uplne cizi " pribehy " me samotnou strasne meni. Kdyz tam vidim mladou , krasnou – 35 letou pani , ktere ten den reknou , ze uz ji nemuzou pomoci …muzu vam rict – napsat , ze ja s ni nepromluvila osobne ani slovo , ale myslim na ni uz cely mesic. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

jsou lásky které přijdou a odejdou,upadnou v zapomění.A jsou lásky které se na chvíli zdrží a změní náš život.Je to jen můj názor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Jistě setkala jsem se takovými, předali mi své umění a zkušenosti a víc jsem je neviděla /škoda/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek