annas

Potkali jste v životě člověka, který potvrzuje platnost slov neznámého autora?

„Někteří lidé vstoupí do našeho života a zase odejdou. Někteří zůstanou jen chvíli a navždy změní náš život.“

Nejlepší odpověď
vagra

Několik takových jsem v životě potkal.
Jako příklad uvedu pana řídícího Krále, který podstatně ovlivnil můj vztah k přírodě, hudbě a knihám.
Přestože měl na starosti jednotřídku /první až třetí třída/ a v ní asi patnáct vesnických uličníků, věnoval každému z nás maximum pozornosti a všechny nás naučil číst, psát a počítat.
Disponoval ovšem taky prostředky, které dnes už nefungují.
Případné prohřešky okamžitě konzultoval s rodiči a ti se,/pravda je, že někdy dost drasticky 🙂/ postarali o spolehlivou nápravu. Nikdo mu nenadával, nikdo si nestěžoval, protože rodiče byli tenkrát ještě soudní a věděli, čeho jsou jejich děti schopny. Případné nedostatky svých ratolestí neházeli na školu, potažmo na pana řídícího, jak je tomu mnohdy dnes.
Byl velmi váženou osobou a už z dálky se k němu děti i rodiče hlásili.
To se už dneska nevidí. Jsem svědkem spíš opaku !

Další odpovědi
anonym

Mam pritelkyni , kterou vozim na chemoterapie a tam si uvedomuji , ze i uplne cizi " pribehy " me samotnou strasne meni. Kdyz tam vidim mladou , krasnou – 35 letou pani , ktere ten den reknou , ze uz ji nemuzou pomoci …muzu vam rict – napsat , ze ja s ni nepromluvila osobne ani slovo , ale myslim na ni uz cely mesic. -iv-

dědapetr

jsou lásky které přijdou a odejdou,upadnou v zapomění.A jsou lásky které se na chvíli zdrží a změní náš život.Je to jen můj názor.

hanulka11

Jistě setkala jsem se takovými, předali mi své umění a zkušenosti a víc jsem je neviděla /škoda/