bolak

Potkali jste někdy někoho kdo neměl co ztratit?

A nebo si to alespoň myslel? (dlouhé příběhy vítány ;)

Nejlepší odpověď
mosoj

Vždycky můžeš něco ztratit. Třeba život.

Další odpovědi
NikkiHeat

Zkus tu otázku formulovat jinak nebo tě zajímá jestli jsem někoho potkal co neměl co ztratit tak NE. Nebo proč tě to zajímá? Potkals někoho takového a nevíš si s ním rady. Neměl co ztratit? Jako že nic neměl (žádný majetek) jako bezdomovec nebo byl prázdý, vyhořelý, má depresi.

kapka

Setkala jsem se se dvěma sebevrahy, jestli to myslíš takhle. Tedy jeden pokus a jedna dokonaná sebevražda. Nic příjemného, no.

zjentek

Palo Haberu :o

bolak

kapka: já nevim jak to myslim :)

kapka

Aha, no. :D

gagaga

ja navazu na mosoje..ze ja jsem v zivote bohuzel uz potkala 2 lidi , kteri si prali a modlili se k tomu, aby ten zivot ztratili .. ta bolest uz byla nesnesitelna .. ;(
( ja jsem ted po 2 mojitech – normalne nepiji ..proto to napisi ..) :
potkal jste nekdo nekdy nekoho, kdo je " verny " mrtvemu ? ;(
beee

  • iv-

asi zacnu chlastat :p

zzzzz

☹ to je mi líto -iv-

gagaga

bzzzz , dneska uz je vse zase ok :)
ja si vzdycky rikam.. ze kdybych zila v drivejsi dobe, kdy se mucilo..tak me by stacilo dat 2 panaky a uz by me ta klapacka jela..i bez muceni :)

  • iv-