Avatar uživatele
zjentek

potkali jste někde v republice někoho v kvalitním tričku s nápisem odpovědi.cz?

..a jakou mělo alespoň barvu, když už si člověk na něj ani nesáhne ,"(
Doplňuji:
ví někdo o tajemném tričku mnohem více? Je to pro mne stejně tak úžasné, jako je pro jiné scrabble, bazén, kodex ..to tričko, díky ,)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, Pájo, redy, briketka10, gagaga, anonym před 3919 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ja mam i od konkurencni Poradte.cz, ale nechvalim se, jen konstatuji a videt nekoho v tricku od odpovedi, to by byl pro mne zazitek do konce jeho zivota.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Mám jedno, nikoho jiného jsem v něm nikdy neviděl

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

potkala jednu uživatelku
bydlí kousek ode mne ..
na barvu si nevzpomenu
a na kvalitu taky ne já ho
nedostala ani nevím proč..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

kdy se to asi dozví čongové a začnou sem vozit kontejnery falzifikátů triček odpovedi.cz a budou říkat „za padesát pane slusí“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Já jedno tričko mám od Odpovědí, je černé s nápisem Odpovedi.cz u srdce. Občas ho nosím, když jdu s pejskem ven. Zatím jsem nenarazil na nějaký obdiv.

I z jedné zmíněné poradny jsem trička i mikinu měl, ale to jsem dal na charitu spolu s jinými staršími věcmi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tričko má barvu černou. Ne že bych v něm někoho potkala, ale s přítelem jsme si oba v tričkách vyrazili do města. Všechno bylo v pohodě, akorát pokladní v Kauflandu se na nás dívala poněkud nedůvěřivě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marci1

Na slovenské verzi odpovede.sk losují každý měsíc dva výherce, kteří dostanou trička. Na ukrajinské verzi také dva výherce, kteří obdrží 500 hřiven ( což je cca 1 200 Kč ). V české verzi je pravděpodobně nejvíc hráčů a proto i ta trička, po kterých někteří touží, zrušili.

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

no, pěkně ..a ti hráči si teď teda můžou hrát tak kapesní kulečník na odpovědi.cz ..cítím se jak zhrzený gambler ,(

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

ocko,
o tričko jsem si psala hned, když mi napsali admini,
že jsem se dostala do pozice stříbrných a žádné mi
neposlali a do té doby ani PRDKY tak mi tady neraď
co jsem měla dělat.. myslím, že spoustu uživatelů to má
taky tak a říkali, že ho prý už přestali vyrábět ..psala
jsem tam několikrát pro informaci i ostatním ☺

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

briketko, bylo to myšleno v dobrém. Je ti horko, nebo máš jiný problém? Pokud tě žere, že já tričko dostala a ty ne, tak věř mi, že za to fakticky nemůžu.
Ostatně jsme PORADNA, takže co bych neporadila,že?

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

ocko,

ne, horko mi není a co je toto? myslím, žes mi radila?

Ad briketka – o tričko si bylo třeba na info@odpovědi.cz zažádat. Potom by ti byl poslán e-mail s požadavkem o nahlášení velikosti a adresy.O tričko se žádalo po
dosažení stupně „stříbrný“ a na odpovědích se to
několikrát probíralo..A to tričko mít nemusím vůbec
mě to nežere, že ho nemám nikam bych nevzala ani s košem néé !!

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

jenže tys dostala to tričko vod Doktora ne? podívej se pořádně, to tričko má kníra a zezadu jsou miniaturním písmem tisíce záznamů o lidech tady z poradny, kdo kde bydlí, jaký máme vzdělání, kolik je každýmu let a kdo je ženatej a kdo rozvedenej..

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

a ja vim i kdo je tlustej a hubenej .. vtipnej a suchaprd … zavislej a nezavislej .. chytrej a blbej .. :p
kdo nerad chodi do diskuzi, ale je tam denne .. kdo ma ke vsemu porad co rict a stejne nerekne nic … :)
blbka -iv-

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

gagaga alias -iv-,
právě ty jsi až moc chytrá a
néé žádná blbka to nesmíš
o sobě psát víš jasnačka !!

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

:))

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

tomu říkám info!!! Konečně se to tajemství rozkrývá, někdy ani prdky prozradí mnohem víc, než sliby, děkuju briketko ,)

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

jojo taky díky zjentku :D

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

ladič: koukám, že nemáš problém prožít krásný a hluboký zážitek

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

ocko: třeba to byla hakunamatata, nebo iceT, co ty můžeš vědět

před 3920 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

IceT je mladší, ta to nebude, a hakunamatata sem tehdy ještě nechodila. Ale je fakt, že nevím (a taky jsem neměla potřebu se pídit po tom, proč si nás paní pokladní tak prohlížela).

před 3920 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

neseděla ti třeba na nose masařka?

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Asi koukala na Dr.Axla, co ty vis.

před 3920 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Chatujeme jako vzteklí,co?
Ne, ani masařku, ani bradavici jsem na nose neměla. A pokud už to potřebujete vědět, Dr.Axl se ke mně choval vždy velmi hezky a považuji jej za přítele, ale ne za přítele ve smyslu partnera. V Kauflandu jsem s Dr.Axlem nebyla. Tak daleko jsme ještě nepokročili, abychom chodili na společné nákupy.

Ad briketka – o tričko si bylo třeba na info@odpovědi.cz zažádat. Potom by ti byl poslán e-mail s požadavkem o nahlášení velikosti a adresy. Také to trvalo více než 2 měsíce, než jsem se trička dočkala, protože jsem se mezi tím stihla i přestěhovat. O tričko se žádalo po dosažení stupně „stříbrný“ a na odpovědích se to několikrát probíralo. Je to škoda, tričko je to pěkné a jak jsem byla informována, tak soutěž o trička už byla zrušena.

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

my DISKUTUJEME…

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

nemluvíme. Hovoříme!

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

tak nechatujte jako vztekla.. nikdo vas k tomu nenuti .. :)

vy mate sice Dr. porad za sveho pritele, ale on vas zu asi ne .. ( tedy : jak jsem si stacila vsimnout .. nejake maily se ke me taky dostaly ) :o

  • iv-

zjentek, ja mam tricko v origo baleni ..uz asi dva roky .. ale nedam .., jsem lakoma … a taky hubena :) to by vam bylo akorad na vasi ruku . :)

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

vejdu se do všeho od M nahoru ..kupim ,),),)

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

nene … nejsem prodejna … schovavam si ho na horsi casy ( az bude v Cechach euro )

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

drap: a pučíš někdy? Pro mne je to tričko něco jako pro koleho krytý bazén ..ach jo, já smolař

před 3920 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Přihlaste se na slovenské Odpovědi, když budete odpovídat, třeba vás vylosují a získáte tričko. Kdysi jsem tam chodila, nyní občas nakouknu a všímám si, že se každý měsíc losují 2 trička.

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Že by klamavá reklama na akci, která dávno skončila?

před 3914 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

tak tam se losuje a tady ne? To mi tady tedy přijde jako hazard s návštěvností ..ne každý umí druhý světový jazyk

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

To sú výhry pre českých užívateľov slovenských odpovedí. Akosi som medzi víťazmi nejak nepostrehla Slovákov…
Slováci radšej Eurá (v šekoch)… :)
PS.
napriek dvom výhram v Odpovede.sk tričko nemám, a na české asi nemám nárok. A tak som sa tešila…

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ja ti ho daruju.

před 3920 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

tak jo, beru! ..a jakou máš size?

před 3920 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

hej ladič, kde jsi s tím trikem? ..že ty jsi byl zase v noci pod parou a teď děláš, žes to nenapsal.

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Hele, zjentek. Já hoooodně cestoval a neměl čas jak jedna z nočních můr. Velikost : XXL . Bereš?! 🙂

před 3918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

jo tááák ..nezapomenul jsi si obléct jiný nick? Vy se v tom jednou zamotáte a zažiješ fakt tu noční můru, sherlocku ..kam mi triko pošleš? to bude asi oříšek ,)

před 3918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Zeptám se informátora v demisi. Ten věděl všechno i adresy.

před 3918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

jee , vy jste ale hodnej na toho zjenteka .. ! ja mu to tricko preju .. sama jsem si ho taky moc prala ..

před 3918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

kdybys nekecala, máš jich 100% doma skříň

před 3918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

prokouk jste me .. :(

před 3918 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek