zjentek

potkali jste někde v republice někoho v kvalitním tričku s nápisem odpovědi.cz?

..a jakou mělo alespoň barvu, když už si člověk na něj ani nesáhne ,"(
Doplňuji:
ví někdo o tajemném tričku mnohem více? Je to pro mne stejně tak úžasné, jako je pro jiné scrabble, bazén, kodex ..to tričko, díky ,)

Nejlepší odpověď
anonym

Ja mam i od konkurencni Poradte.cz, ale nechvalim se, jen konstatuji a videt nekoho v tricku od odpovedi, to by byl pro mne zazitek do konce jeho zivota.

Další odpovědi
Drap

Mám jedno, nikoho jiného jsem v něm nikdy neviděl

briketka10

potkala jednu uživatelku
bydlí kousek ode mne ..
na barvu si nevzpomenu
a na kvalitu taky ne já ho
nedostala ani nevím proč..

ponovotny

kdy se to asi dozví čongové a začnou sem vozit kontejnery falzifikátů triček odpovedi.cz a budou říkat „za padesát pane slusí“

Bedy

Já jedno tričko mám od Odpovědí, je černé s nápisem Odpovedi.cz u srdce. Občas ho nosím, když jdu s pejskem ven. Zatím jsem nenarazil na nějaký obdiv.

I z jedné zmíněné poradny jsem trička i mikinu měl, ale to jsem dal na charitu spolu s jinými staršími věcmi.

anonym

Tričko má barvu černou. Ne že bych v něm někoho potkala, ale s přítelem jsme si oba v tričkách vyrazili do města. Všechno bylo v pohodě, akorát pokladní v Kauflandu se na nás dívala poněkud nedůvěřivě.

marci1

Na slovenské verzi odpovede.sk losují každý měsíc dva výherce, kteří dostanou trička. Na ukrajinské verzi také dva výherce, kteří obdrží 500 hřiven ( což je cca 1 200 Kč ). V české verzi je pravděpodobně nejvíc hráčů a proto i ta trička, po kterých někteří touží, zrušili.

zjentek

no, pěkně ..a ti hráči si teď teda můžou hrát tak kapesní kulečník na odpovědi.cz ..cítím se jak zhrzený gambler ,(

briketka10

ocko,
o tričko jsem si psala hned, když mi napsali admini,
že jsem se dostala do pozice stříbrných a žádné mi
neposlali a do té doby ani PRDKY tak mi tady neraď
co jsem měla dělat.. myslím, že spoustu uživatelů to má
taky tak a říkali, že ho prý už přestali vyrábět ..psala
jsem tam několikrát pro informaci i ostatním ☺

anonym

briketko, bylo to myšleno v dobrém. Je ti horko, nebo máš jiný problém? Pokud tě žere, že já tričko dostala a ty ne, tak věř mi, že za to fakticky nemůžu.
Ostatně jsme PORADNA, takže co bych neporadila,že?

briketka10

ocko,

ne, horko mi není a co je toto? myslím, žes mi radila?

Ad briketka – o tričko si bylo třeba na info@odpovědi.cz zažádat. Potom by ti byl poslán e-mail s požadavkem o nahlášení velikosti a adresy.O tričko se žádalo po
dosažení stupně „stříbrný“ a na odpovědích se to
několikrát probíralo..A to tričko mít nemusím vůbec
mě to nežere, že ho nemám nikam bych nevzala ani s košem néé !!

bolak

jenže tys dostala to tričko vod Doktora ne? podívej se pořádně, to tričko má kníra a zezadu jsou miniaturním písmem tisíce záznamů o lidech tady z poradny, kdo kde bydlí, jaký máme vzdělání, kolik je každýmu let a kdo je ženatej a kdo rozvedenej..

gagaga

a ja vim i kdo je tlustej a hubenej .. vtipnej a suchaprd … zavislej a nezavislej .. chytrej a blbej .. :p
kdo nerad chodi do diskuzi, ale je tam denne .. kdo ma ke vsemu porad co rict a stejne nerekne nic … :)
blbka -iv-

briketka10

gagaga alias -iv-,
právě ty jsi až moc chytrá a
néé žádná blbka to nesmíš
o sobě psát víš jasnačka !!

briketka10

:))

zjentek

tomu říkám info!!! Konečně se to tajemství rozkrývá, někdy ani prdky prozradí mnohem víc, než sliby, děkuju briketko ,)

briketka10

jojo taky díky zjentku :D

zjentek

ladič: koukám, že nemáš problém prožít krásný a hluboký zážitek

zjentek

ocko: třeba to byla hakunamatata, nebo iceT, co ty můžeš vědět

anonym

IceT je mladší, ta to nebude, a hakunamatata sem tehdy ještě nechodila. Ale je fakt, že nevím (a taky jsem neměla potřebu se pídit po tom, proč si nás paní pokladní tak prohlížela).

bolak

neseděla ti třeba na nose masařka?

anonym

Asi koukala na Dr.Axla, co ty vis.

anonym

Chatujeme jako vzteklí,co?
Ne, ani masařku, ani bradavici jsem na nose neměla. A pokud už to potřebujete vědět, Dr.Axl se ke mně choval vždy velmi hezky a považuji jej za přítele, ale ne za přítele ve smyslu partnera. V Kauflandu jsem s Dr.Axlem nebyla. Tak daleko jsme ještě nepokročili, abychom chodili na společné nákupy.

Ad briketka – o tričko si bylo třeba na info@odpovědi.cz zažádat. Potom by ti byl poslán e-mail s požadavkem o nahlášení velikosti a adresy. Také to trvalo více než 2 měsíce, než jsem se trička dočkala, protože jsem se mezi tím stihla i přestěhovat. O tričko se žádalo po dosažení stupně „stříbrný“ a na odpovědích se to několikrát probíralo. Je to škoda, tričko je to pěkné a jak jsem byla informována, tak soutěž o trička už byla zrušena.

bolak

my DISKUTUJEME…

zjentek

nemluvíme. Hovoříme!

gagaga

tak nechatujte jako vztekla.. nikdo vas k tomu nenuti .. :)

vy mate sice Dr. porad za sveho pritele, ale on vas zu asi ne .. ( tedy : jak jsem si stacila vsimnout .. nejake maily se ke me taky dostaly ) :o

  • iv-

zjentek, ja mam tricko v origo baleni ..uz asi dva roky .. ale nedam .., jsem lakoma … a taky hubena :) to by vam bylo akorad na vasi ruku . :)

zjentek

vejdu se do všeho od M nahoru ..kupim ,),),)

gagaga

nene … nejsem prodejna … schovavam si ho na horsi casy ( az bude v Cechach euro )

zjentek

drap: a pučíš někdy? Pro mne je to tričko něco jako pro koleho krytý bazén ..ach jo, já smolař

annas

Přihlaste se na slovenské Odpovědi, když budete odpovídat, třeba vás vylosují a získáte tričko. Kdysi jsem tam chodila, nyní občas nakouknu a všímám si, že se každý měsíc losují 2 trička.

anonym

Že by klamavá reklama na akci, která dávno skončila?

zjentek

tak tam se losuje a tady ne? To mi tady tedy přijde jako hazard s návštěvností ..ne každý umí druhý světový jazyk

led

To sú výhry pre českých užívateľov slovenských odpovedí. Akosi som medzi víťazmi nejak nepostrehla Slovákov…
Slováci radšej Eurá (v šekoch)… :)
PS.
napriek dvom výhram v Odpovede.sk tričko nemám, a na české asi nemám nárok. A tak som sa tešila…

anonym

Ja ti ho daruju.

zjentek

tak jo, beru! ..a jakou máš size?

zjentek

hej ladič, kde jsi s tím trikem? ..že ty jsi byl zase v noci pod parou a teď děláš, žes to nenapsal.

anonym

Hele, zjentek. Já hoooodně cestoval a neměl čas jak jedna z nočních můr. Velikost : XXL . Bereš?! 🙂

zjentek

jo tááák ..nezapomenul jsi si obléct jiný nick? Vy se v tom jednou zamotáte a zažiješ fakt tu noční můru, sherlocku ..kam mi triko pošleš? to bude asi oříšek ,)

anonym

Zeptám se informátora v demisi. Ten věděl všechno i adresy.

gagaga

jee , vy jste ale hodnej na toho zjenteka .. ! ja mu to tricko preju .. sama jsem si ho taky moc prala ..

zjentek

kdybys nekecala, máš jich 100% doma skříň

gagaga

prokouk jste me .. :(