barunka4202

Potkala jsem kluka ,,svých snů", ale už ho nikdy neuvidím. NEBO ANO?

Potkala jsem ho u supermarketu, seděl v autě a usmíval se na mě. Neřekli jsme ani slovo, a tak neznám ani jeho jméno, nepomatuji si ani SPZ auta. Mám šanci toho kluka ještě někdy vidět? (Najít?)
Doplňuji:
První jsem se koukla já na něj, on se na mě usmál a já pak zase na něho!

Nejlepší odpověď
Mozeq

Takových ještě bude… nedělej si z toho hlavu… jinak mohlo to být z jeho strany třeba i takto: čekal tam na svoji partnerku až si koupí zase nové boty, kabelku… atd., usmíval se jak má v tu chvíli zrovna klid 🙂 a vůbec nekoukal na tebe, ale do „blba“ (přitom si představoval jak kouká na fotbal a pije u toho pivo).

Další odpovědi
marci1

Při velkém štěstí se můžete u supermarketu vidět znovu. 🙂

Drap

Vysedávej pravidelně u supermarketu. Určitě přijde.

Agneta

Měla jsi k němu přijít a zeptat se ho : „Já se ti líbím, a ty mně taky“?:DDD

Emefej

Takových ještě potkáš…

da ny

Kolik ti je barunko........?! 😁
Pokud ani nevíš, zda SPZ byla místní tak snad někdy....., nebo nikdy.
Více možností asi nebude ;)

Sny jsou někdy moc krásné, probuzení i zlým snem.

Kelt

My sami víme, jak se v každém okamžiku cítíme a myslíme si, že to musí poznat i okolí a stejně si myslíme, že víme, jak se každý cítí a to podle toho , jak se tváří a pohybuje. Možná se usmál při očním kontaktu s tebou, ale nechtěl měnit výraz obličeje a ty si myslíš, že to patřilo tobě. Zavři oči a snaž si představit danou situaci, kluka, auto, okolí. Určitě se ti vybaví i auto a jeho SPZ -(tvoje podvědomí to zaregistrovalo). Pokud je místní, asi tam chodí pravidelně nakupovat, takže se můžete vidět, ale zda jste si souzeni, to se ukáže.