panenka

Potíže se stáhnutím hudby do pc…

Dobrý den najelajsem si na mp3 na druhou stáhla si písničku po stáhnutí se mi kousek v media playeru přehral a pak se mi objevilo následující

Program Windows Media Player nemůže přehrát soubor, protože došlo k potížím se sítí. Pravděpodobně není dostupný server (je například zaneprázdněn nebo není v režimu online) nebo nejste připojeni k síti.Můžete mi prosím poradit co dělat aby mi tošlo bez problémů děkuji
Doplňuji:
Miroslave nikdy se mi to neobjevovalo až ted zhruba před týdnem jinak do té doby jsem si písničky stahovala do pc bez problémů.postup stahování jsem se už naučila jen mě zajímalo proč mě to dělá v čem je problem.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Panenko, ty jsi nepoučitelná. Když ne film, tak zase mp3. Říkáš, že stahuješ, ale ve skutečnosti jen přehráváš pomocí wmp písničku umístnou někde na webu.
To že ti to píše tuto hlášku znamená, že došlo k přerušení spojení nebo prostě nestíhá.
Nevím, co máš za prohlížeč, ale já to dělám ve firefoxu tak, že nejprve dám uložit a potom klidně můžu už uložené přehrát. Ty prostě neukládáš. nejdřív posloucháš a vlastně stahuješ jen hudbu, která se ti nikde neukládá a tudíž musíš být připojená na net. Zřejmě chceš potom dát uložit jako.., ale doporučuji nejdřív uložit a neměl by být problém.
Ale co se týče uložení ti bylo už odpovězeno několikrát u filmů.
To samé platí i u mp3 a dalších.

Další odpovědi
Tombik

Možná se ti zpomalil net, nebo se zhoršila dostupnost serverů od kterého jsi „stahovala“. Jinak doporučuji si stáhnout jiné programy pro přehrávání: například VLC ( http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/vlc-media-player/ ) nebo BS Player ( http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/bsplay­er/ )