Mika47

Potíže s wifi připojením k notebooku

Vím, že takových otázek je tu mraky, ale vážně potřebuji poradit, co dělat…
Mám (asi 2 týdny) nový notebook HP s OS Windows 8. Asi po týdnu se mi občas stávalo, že mi vypadla wifi… Pak to pokračovalo tím, že když jsem zapnula notebook, vůbec to moji wifi nenašlo, jen ty okolní ze sousedství… Vždy jsem zapla a vypla notebook a zase to naskočilo. Ale od včerejška mi notebook nevyhledává žádnou wifi. Vše mám správně nastaveno. V nastavení mám, dokonce tu moji wifi, ale nejde s ní nic udělat. Prostě to vyhledává, ale nic nenajde. Na mobilu se mi ukázala spousta wifin, takže mojí wifi to nebude.

Chci se zeptat, co mám dělat. Mám zavolat tam, kde jsem notebook koupila, aby mi poradili? Nebo stačí den dva ho nechat odpočinout a zase to naskočí? Může to být tím, že se počítač mohl přehřívat? Poslední týden ho používám opravdu často. Prosím o pomoc :((
Doplňuji:
Tak teď už mi to zase vyhledává, ale nenajde to tu moji.. :(

Odpovědi
anonym

Jednoznačně notes reklamuj*), nemá cenu „nechávat jej odpočinout“…
😉
*) jen – zkontroluj si, zda nemáš na notesu vypnuté wifi (notesy mívají HW tlačítko na vypnutí/zapnutí bezdrátových přenosů) a zda máš nainstalované a funkční ovladače
Doplňuji:
No – pokud ji už někdy našel (a neměnila´s nas­tavení routeru), zkontroluj si to, co už jsem ti napsal – a pokud problém neodhalíš, reklamuj notes.