Potíže s notebookem

Dobrý den, mám takový problém. Zaklapla jsem notebook aniž bych ho vypla..za 15 minut jsem ho otevřela zmáčkla tlačítko a čekala až se to rozjede, ale přede mnou pouze černá obrazovka a svítící tlačítko…! Pomůže mně někdo? Byl plně nabitý…
Doplňuji:
Zkoušela jsem dlouze držet enter i svítící kontrolku, ale bohužel

Nejlepší odpověď
chudst

Zkusila jste to svitici tlacitko zmacknout? Ja ho mam nastaveny na hybernaci.

Pokud nepomuze, normalne ho natvrdo vypnete. (Dlouze podrzte tlacitko, kterym notebook normalne zapinate.)
Doplňuji:
Kdyztak vice v diskuzi. Skutecne jste dane tlacitko podrzela dlouho (cca 10 sekund – vetsinou to trva tak 5s)? Pak me napada jeste hrubejsi metoda: natvrdo vytahnete baterku. (Predpokladam, ze jen stlacite dva uzavery od sebe a baterka by mela vypadnout. A pak ji tam jen nacvaknete zpet.) V klidu, nikomu se nic nestane.

Další odpovědi
arygnoc

zkuste stlačit space (mezerovník) nebo enter.

když nezabere, jak poradil chudst – tvrdý reset.

doplněno:

tvrdý reset (dlouho – asi 5 sec. podržet power, když nezabere, odpojit od sítě, vybrat baterku, počkat minutku, založit baterku, nastartovat.)

po nastartování doporučuji nastavit režim spánku/hibernace v napájení úo uzavření víka – podle vašich potřeb, restartovat a vyskoušet.