Blecha

Potíže s notebookem

Dobrý den, mám notebook fujitsu siemens a když na něm pracuji nebo dělám cokoliv jiného, tak se po chvíli ztmaví obraz a notebook se vypne. Potom jde zas zapnout a tak se to opakuje dokola.Děje se to při napájení ze sítě( jen s baterií jsem to nezkoušel) ale stav baterie je 100procent. Samotný notebook je necelý 2 roky starý tak si myslím že baterii by měla vydržet. Nevíte co s ním může být ? Děkuji

Nejlepší odpověď
Retko

Nepsal jsi zda se vypina kdyz pracujes, nebo ne.

Na tu druhou moznost muzes vyzkouset tohle – ovladaci panely – moznosti napajeni – nastaveni vypinani displaye. A tam se podivej zda se ti za nejaky cas necinnosti nema vypnout a uprav si to podle sebe.

Další odpovědi
Tombik

Souhlasím s Redko a nabídnu rychlejší způsob (u XP): klikni pravým myšítkem na plochu → Vlastnosti → Spořič obrazovky → Napájení. Zde si zvol potřebné nastavení
Redko:On ale napsal, že s ním pracuje!

metin

mohl by to být typ nějakého viru.tipnul bych tak na trojského koně.