Blecha

Potíže s notebookem

Dobrý den, mám notebook fujitsu siemens a když na něm pracuji nebo dělám cokoliv jiného, tak se po chvíli ztmaví obraz a notebook se vypne. Potom jde zas zapnout a tak se to opakuje dokola. Nevíte co s ním může být ? Děkuji

Odpovědi
Jakub

Pokus se upřesnit, jestli se to děje při napájení ze zdroje nebo z baterie. Vypadá to, že se ti odpojuje z důvodu vybité baterie. Také je možné, že ti nesprávně funguje zdroj a nestačí baterii řádně dobít.

Tombik

Zkus změnit nastavení napájení (funguje u XP): klikni pravým myšítkem na plochu → Vlastnosti → Spořič obrazovky → Napájení. Zde si zvol potřebné nastavení