vita

Potiže s ext.diskem

Zdravim.Mam ext.hdd 1tb,chtěl jsem synovi před tovarnim nastavenim notebooku udelat zalohu a najednou mam na ext.hdd 31gb místo 1TB,co stim a jak dat do původního stavu aniz bych si smazal obsah který tam byl 630gb.dekuji za radu

Odpovědi
McArthur

Moc rad asi nebude, protože standardní postup je odstranit stávající rozdělelní disku (partition), vytvořit nové rozdělení disku a přeformátovat disk. Tím se ale smažou všechna data. Čistý disk by ale měl mít svou původní kapacitu.