panenka

Potíž s meil adresou

Dobrý večer ted jsem měla hovor a známá mě řekla že když jí pošlu meil že jí to dojdé pod skrytým meilem ten můj nerozumím tomu můžete mě to vysvětlit a poradit co udělat aby to bylo v pořádku děkuji.
Doplňuji:
jedná se o meil mosoji bez přílohy

Nejlepší odpověď
mosoj

Jedná se email nebo přílohu? V některém případě, ale nemohu vydolovat od odesilatele v jakém!!( vždy se jedná o přeposílaný email), přijde příloha jako …eml soubor a tuto přílohu win 7 nedokážou otevřít.

Další odpovědi
aloevera5

Myslím, že jste buď poslala e-mail jako privatní a nebo máte někde v nástrojích nebo možnostech zatrhnuté pole „nezobrazovat můj email”

jennysh

Rád pomůžu,ale potřebuju screen Víte jak na to? pokuď ano dejte obrázek na nějaký server s obrázkama a odkaz vložte zde.Pokuď ne, Mile rád popíšu.

panenka

Bohužél nevím kolego jak na to díky ti za radu