Lucyfer

Potíte se víc s chlupama nebo bez?

Otázka se vztahuje na nežádoucí bobry :D

Já tipuju, že je potu pořád stejně. Při sportu se ho generuje pochopitelně víc, ale má ti smrdět houští nebo triko?
Člověk si nevybere.

Nicméně „pochlupte“ se s vlastními zkušenostmi, já tomu nikdy nedovolila pořádně narůst, takže…

Třeba dnes zbouráme nějaký mýtus!

Odpovědi
paul1

Já myslím, že je to jedno.

nyjono

Míra pocení nemá s ochlupením so dělat.

elkon

Pocení s chlupy nesouvisí, ale ty se nauč česky.

zjentek

Mám opačnou zkušenost – nevím, jak se potí BEZ. Ale takhle je to celkem fajn, moc se nepotím ani při výkonu.

…" já tomu nikdy nedovolila pořádně narůst, takže…"… přesně TOHLE JE cesta! Nechat tomu narůst JEN ČÁSTEČNĚ! Triko nenačichne a houští taky ne. (;

Mimochodem, myslím že BOBR není pod paží… nebo nosíš na bobra triko?

mosoj

Potím se stejně, ať má chlupy nebo ne.

Lucyfer

elkon, já vím, mám tam být „b“. Proto jsem to dala do uvozovek.

elkon

Nejde jen o B, je vidět, že gramatika je ti cizí.

Lucyfer

Gramatika?

Potíte se víc s chlupy, osobo?