unnamed

Potí sa človek pri snoch podľa „príbehu“ ?

Včera ráno okolo 6 som sa zobudil (pred budíkom) kvôli nejakému snu,lebo viem že sa mi niečo zlé snívalo ale nič si z neho nepamätám.Ráno som bol strašne spotený (jak keby som vyšiel zo sprchy),je to tým že sa mi niečo zlé snívalo,alebo ?
ps: celú noc som vetral,a až tak spotený ráno nebývam čo ma dosť prekvapilo.

Odpovědi
briketka10

Potí sa človek pri snoch podľa „príbehu“ ?

Mám to jinak. Potím se při milování a
takových těch filmech víš, jakých 😁

pucipuci

Pokud na vás nejde nějaký bacil, tak se člověk potí při reálných snech zcela běžně. A nejen potí :D

marci1

Ojedinělý výskyt nočního pocení je častý a obvykle zcela neškodný stav, který souvisí s vyšší teplotou v místnosti, kde se spí. Může se však jednat i o příznak řady vážných nemocí-viz zdroj.
http://www.ste­fajir.cz/?q=noc­ni-poceni

led

Intenzívny sen sa môže prejavovať aj fyzickými prejavmi spáča nielen potením…