Avatar uživatele
anonym

Potěšily vás dnes na vysvědčení známky vašich dětí,vnoučat či nikoliv?

Dáváte svým dětem nebo vnoučatům za vysvědčení nějaké odměny?
Děkuji za příspěvky
Jugar

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, suaeda, gagaga, Nazdar Bazar před 3583 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Syn je dospělý, dělá školu dálkově, na to už je trochu starý, leza z recese, ale jako dítě třeba den v ZOO, nebo do hezké restaurace, tenkrát jsme ještě do sebe tlačili kdeco, nebo kino, peníze nikdy nedostával
Doplňuji:
pardon – „leda“ tam mělo být a brali jsme to spíš jako oslavu konce školního roku, než odměnu

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Potěšilo:-)) Já za známky peníze dávám, já vím určitě to není výchovné, ale je to účelné:-)) Funguje nám to:-))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Ano, potěšilo mě, že dcera nedělá žádný reparát ani doklasifikaci (většina třídy totiž ano). Odměnou jí budiž klidné prázdniny bez stresu a v srpnu, v době reparátů a doklásek, společná dovolená v Anglii. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Dříve, když synovci byli menší ještě školou povinní tak jsem je po vysvědčení zval na pohár, či dorty. Dnes mi na oplátku občas pozvou na pivo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Nemam ani deti takze ani vnoucata …zato mam netere a synovce …tem kupuji darky pocely rok …
Nevim proc bych jim mel naco davat i za dobre vysvedceni …nedelaji to pro mne ..ale pro sebe …odmnenou jim budiz vzdelani a mozna lepe placena prace v jejich nadchazejicim zivote …:D …a navic vis co rikal Chocholousek o uplatcich ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Ano, potěšilo, nebylo to ideální, ale byla tam snaha.:-) Synovec dostal sto korun.:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek