dudu

Potěšila vás omluva od SKYPE?

Před chvílí jsem obdržel e-mail, kde se SKYPE omluvil za potíže způsobené nedávným výpadkem jeho sítě. Navíc přidal dolarový bonus na telefonní kredit. Potěšil vás také tento postup a malá finanční satisfakce?
Doplňuji:
Jejda, možná to souvisí s tím, že mám složenu menší zálohu na telefonování?

Nejlepší odpověď
anonym

Zaplatit za cokoliv poukazem na vlastní službu je samozřejmě (nejen pro skype) VELMI pohodlné a levné. Zvláště když nejsou známé skutečné náklady skypu na provoz služby.

… nečekal bych jako omluvu za nedostupnost a nespolehlivost nic menšího. Poukazy však mají mizivou hodnotu a tuto omluvu neposlali zdaleka všem uživatelům služby. Nic extra to tedy není.

Nezbýva, než doufat, že to není poukaz na i v budoucnu nespolehlivou sluzbu.

Další odpovědi
Miroslavst

Asi máš protekci, já se díval a nic mi nepřišlo.

hanulka11

mě se nikdo neomluvil

BEAES

Mně přišly dolary dva, asi, že volám hodně…

Mili @

Mi se SKYPE sám od sebe aktualizoval, aniž bych o to stála…
Starší verze mi vyhovovala líp!

anonym

Se mnou asi nemluví!!!

Jahoda

Bohužel, nic mi nepřišlo…