Georgo2010

Potěší Vás více dárek osobního charakteru (např. drogerie, ponožky) nebo spíše oceníte obálku s penězmi?

Nejlepší odpověď
johana 56

Potěší každá maličkost,praktické věci. V obálce bude už jen přáníčko.

Další odpovědi
anonym

Mě potěší i ty ponožky,jen nesmí být silonový,brr..

Děda Louda

Mě by víc potěšilo, kdyby mi někdo věnoval dobře zavedenou drogerii (ale třeba i řeznictví nebo lékárnu). Obálky nechme tradičně lékařům, politikům, zkrátka úřednictvu.