Potěší vás suprová zpráva jako mne?

Sověti, pardón, Rusové smějí na LOH v Riu. Věřím, že Američanům, Číně… natrhnou kachle!

https://www.spor­t.cz/loh/ostat­ni/clanek/795425-plosny-trest-neprisel-rusove-smeji-do-ria.html#hp-sez

Samozřejmě, že fandím našim, to bych nebyl patriot, ale mám radost z účastí Rusů.

Nejlepší odpověď
mosoj

Souhlasím s barbakanem.
To co se děje kolem Rusů v souvislosti s olympiádou je politické svinstvo.
http://www.par­lamentnilisty­.cz/arena/roz­hovory/Olympij­sky-vitez-Kurka-pronesl-zavazna-slova-k-vylouceni-ruskych-atletu-z-olympiady-A-take-doporucil-rediteli-CT-aby-zakrocil-proti-nekterym-sportovnim-komentatorum-445607

Další odpovědi
Quimby

Zatím ještě nemají vyhráno, ne? Jediné co se stalo, že MOV přesunul rozhodnutí na jednotlivé fedarace.Každopádně čím víc sportovců na olympiádě, tím lépe, ale bez dopingu.
Proč chceš aby porazili vrovna američany s Čínou, ty nefandíš našim?

anonym

mě politika nezajímá a Rus už vůbec ne

xxx3

ano, v minulosti „natrhli kachle“ ostatním také díky dopingu, což postupně vyplavalo napovrch. Anebo vlastně ne, všichni se proti Rusům spikli, protože mají strach, že by je všechny porazili.

Nuk nuk

Nejsem fanynkou současné ruské politiky, a svými postoji jsem silně protiputinovská. Nicméně nesnáším, když se politika míchá do sportu a do kultury (jako že se to dělá prakticky neustále). Dopují skoro všichni, nejen Rusové, takže doping podle mého názoru byl jen záminka k zákazu. Takže, ne že bych to šla slavit, ale pokud se Rusko bude moci zúčastnit bude to jen správně. Kdyby nesměli, bylo by to hodně trapné.

mosoj

Nic naplat. Koho politika nezajímá, stejně ho dožene.