dudu

Potěší Vás pár perliček na téma Vánoce?

ZE ŠKOLNÍCH SEŠITŮ

 Maminka peče cukroví z různých dobrých tvarů a zkroucenin
 Kapři se chovají v rybnících, odkud putují na vánoční svátky
 O Vánocích má maminka plnou hlavu cukroví a voní vanilkou a jiným čmoudem
 Maminka před pečením vánočku zakroutí, aby z ní nevypadaly rozinky
 Před Vánocemi má maminka tolik práce, proto jí pomáhám tím, že nic nedělám
 Vánoční pohlednice posíláme známým, aby věděli, že jsou Vánoce
 Pod stromeček jsem dostal brusle a tak strašně rád bruslím, že bych na ledě i spal
 Vánoční stromeček patří mezi jehličnaté stromy, protože má ostré špičky
 Jihočeský kraj je kaprovitý a jeho kousky i s kostičkami dostáváme na štědrovečerní talíř
 Aby stromeček neopadal, strčíme ho kaprovi do vany
 Ze smrku se vyrábějí zápalky a jiný nábytek, případně i radostné Vánoce
 Na Štědrý večer čekáme celý rok už od rána

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud ty perličky budou takové:
http://www.spol­cs.cz/storage/200911170­801_perla.jpg
tak mě určitě potěší.

Další odpovědi
led

Ja som tie perličky hľadala v zábave, ale mýlila som sa. Ale sú vtipné.