Anano

Potento strachy

Co znamená: On se potento strachy – jako že se pomočil strachy? Předem děkuji za odpověď))

Nejlepší odpověď
Syd

Možná pomočil, spíš ale pokálel (Samozřejmě mě napadá výstižnější a vhodnější expresivní výraz 😁 )

Další odpovědi
Drap

Ne pomočil, ještě hůř./potentoval /

tom004

Je to úplně stejné,jako kdybys řekl,že si strachy vzadu stříknul do trika. :))

arygnoc

no prostě se posral strachy (admini prominou, ale jak to vyjádřit?)

anonym

Je to jen eufemistický výraz pro původní a jadrné znění, k němuž se jediný odvážil arygnoc. Prostě, aby to neznělo tak očividně sprostě.
Ad arygnoc, neboj, tohle admini neřeší, protože je to v příčinném kontextu s otázkou, kde je nutná doslovná citace originálu.

fcoop

Dotyčný nezvládá situaci,ve které se ocitnul.
Emoce jsou natolik silné,natolik ovládly pana Dotyčného,že přestává mít kontrolu nad svým tělem a následkem tohoto mu povoluje tzv. „svěrač“.
Následuje proces,který výstižně popisuje arygnoc.
To je zhruba vše.