Postup pri provadeni exekuce

dobry den
pokud dne 22.1.2007 bylo vydano usneseni o povereni exekutora- na mou pohledavku ,v prosinci 2007 byly provadene srazky ze mzdy ,dne 5.12.2008 nabylo pravni moci usneseni ze dne 22.1.2007,penize byly deponovane na uctu podniku ,nebot nabyti moci exekucniho prikazu bylo dne 5.12.2009 a dne 4.1.2010 byly srazene -cela pohledavka ,zaslana exekutorovi je cely postup spravny ?Domnivam se ,ze proc takova odchylka uz proto ,ze se mi tim prodlouzily prodleni a tim mi vznikla dost velka skoda.dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
standa

Vy jste oprávněný ?

Pokud máte výhrady k průběhu exekuce, tak vám nezbyde než se obrátit s písemným dotazem přímo na exekutora.