panenka

Postup jak si nahrát na GPS celé Rakousko

Dobrý den dostala jsem od kámoša GPS ale je na ní jen ČR můžete mi prosím najít stránky nebo popsat postup jak na si nahrát na GPS značka garmin mapu Rakouska včetně ulic,dálnic a čísla popisného.Děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Vsadím se o šampáňo, že se Vám to nelegálně nepodaří.
Mám také Garmin a Rakousko na něm je. Bohužel mapy se musí odemknout a nahrání je vázáno na konkrétní číslo GPS, program si to předem ověří. Na jinou GPS to dát nejde. Nahrání map do Garminu se provádí s MapSource který je instalovaný v počítači.

Ještě taková zajímavost. Každé nahrátí do GPS přemaže vše staré v GPS. Takže nahrávání do GPS se musí dělat tak že se náhrávají vždy všechny mapy najednou. Vyhnete se tomu tak, že dotečné nahrávání provedete na paměťovou kartu ( pokud ji máte volnou). Jedině v tomto případě zůstávájí mapy v paměti GPS neporušené.