kia

Postřik třešně proti mšicím se má aplikovat před květem, při květu, nebo po něm?

Odpovědi
elkon

Stříkat třešeň je zbytečnost. Stačí na kmen nanést lepivou pastu, která zabrání mravencům, aby do koruny nenosili mšice. Stačí udělat na kmeni prstenec 4–5cm. Pastu lze koupit všude, kde prodávají zahradnické potřeby, nebo např. v OBI, Hornbachu a pod.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

Dovolím si odporovat, elkonova odpověď je jako jiné, .. no jak to jen říct slušně, neb neodpovídá na dotaz o postřiku, z z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že lep sice pomáhá proti mravencům, ale mšicím to v jejich existenci nezabrání.

df

Elkon: to je snad poprvé, kdy tvá odpověď je užitečná

elkon

Mě nerozházíš. Reakce na mé odpovědi mě nezajímají. Pouze případné reakce tazatelů.