Miroslavst

Postřik na pampelišky a sedmikrásky

V návodu je uvedeno, že tento postřik je určen na dvouděložné plevele. Zajímalo by mě, co se stane, když budu stříkat na zahradě trávník a postříkám s tím třeba růže nebo keříky? Bude to vadit?

Nejlepší odpověď
čárlí

Samozřejmě to bude vadit:růže a keříky jsou dvouděložné.
Z praktického hlediska: je nutno stříkat za bezvětří, pak nehrozí při troše šikovnosti postříkání něčeho jiného než trávníku.