Postrádáte reklamu na ČT ?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, během pořadů na ČT není díky její absenci totiž možno jít na WC.

Další odpovědi
Damiana

Spíš jí postrádá ČT… A co se mě týká: reklamy je všude až moc.

hanulka11

Nepostrádám televizi vůbec , žijeme bez ní …vůbec ji nepouštíme, takže mi reklamy nechybí.

MK44

Na ČT1 si na reklamu nevzpomenu, na ČT2 mě rozčiluje. Postrádat reklamu je asi nějaký moc zvláštní pocit. K takovému emočnímu poznání jsem se ještě nějak nedopracoval 😉

Rocker

Ani jsem si toho nevšiml.Dívám se na různé programy,takže při sledování ČT si to ani neuvědomuju.

MILAN1961

a nestačí na ostatních kanálech,když vám nova dává film který na dvd trvá 2hodiny 20minut a ona ho musí dávat kvůli reklamám na 2 díly a vyjde to na 4 hodiny.......

Sůwa

Barbakane, co je to ČT ? 🙂 Sůwa

Drap

Žasnu a divím se, že se podařilo konečně něco, co lidem jen prospěje.