Malvína

Postrádáte nějaký výrobek z limitované edice?

Krásné ráno všem. Zajímalo by mě, zda Vám chybí nějaký výrobek, který se prodával jen určitou chvíli a přesto Vám přirostl k srdci? Ať už se jedná o nápoje, jídlo, pochutiny nebo třeba výrobky z drogerií apod. Každému díky za odpověď a čas! 🙂

Ad WhiteCrow: Melounová kofola je stále v oběhu a tuším, že to limitka ani nebyla 🙂

Ad dudu: Zřejmě jste nepochopil mou otázku.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ano,postrádám­.Kupovala jsem celé roky jednu hořčici od Hellmann´s.
Jmenovala se Dijone´s Hellmans – něco mezi kremžskou hořčicí a majonézou.
Strašně mi chutnala,kupovala jsem vždycky najednou tak 3 – 5 skleniček.
A najednou už tak 2 roky,co ji nikde nemají,ptala jsem se prodavačky v Kauflandu a taky nevěděla,proč jim už nechodí,že ji normálně objednávají.
Ach jo …

Další odpovědi
zjentek

No jéje že postrádám! Nejmenovaná nožířská firma (Japan kitchen and cook knife) dala do prodeje zvláštní edici speciálního kapesního nože loni k Vánocům. Byla to série padesáti kusů nožů se střenkami ze dřeva speciálních vlastnostmí a čepelemi z damaškové oceli. Každej nůž měl svý číslo a každej byl unikát jak dřevem, tak ocelí. Unikátní bylo i to, že společnost se výrobou podobných outdoor nožů do extrémních podmínek vůbec nezabývá, snáze si od nich pořídíte sushi nože a tak.

Takže mimo jiné, takovejto výrobek mně přirostl k srdci a teď ho postrádám! ;)

.............­.............­.............­.............­...

Dudu, na toto se myslím nikdo nepatal.

WhiteCrow

Melounovou kofolu

Pejevek

Když jsem byla dítě, vyráběla se taková zmrzlina. Byly to takové modré kuličky. Jednoho dne jsem přišla do obchodu a…zmrzlina nikde. Od té doby jsem jí už nikde neviděla. Nevím jak teď, ale v dětství mi opravdu chyběla.

zjentek

Jé, zapoměl jsem napsat, že jsem jej teď na Valentýta ztratil z opasku… se utřepal asi, prostě tam nebyl.. ;)

Malvína

☹ Tak to je opravdu škoda.