Postrádám tady otázky typu: co jste dnes vařili?! Nebo i toto je proti kodexu?

Doplňuji:
Proto že jsem momentálně sám,včera jsem si vařil ďábelskou směs,ale dcera mi dovezla oběd a tak jsem tu d´ábelskou s hranolkama měl dnes.

Nejlepší odpověď
tom004

Včera byla „dolovná“,a dnes dokončujeme začatý včerejšek.Ta „ryba s příslušenstvím“ na grilu neměla chybu. :))

http://img.na­dapenny.com/t20/113­10/nadap094242371­760232.jpg
Doplňuji:
Původně bylo domluveno,že to co nachytáme připravíme a sníme.Nakonec z toho bylo něco rybího salátu,škvarků a karbanátků,tak pro 10 lidí,tedy jsme to trochu vylepšili.A bylo všeho dost.

Další odpovědi
Drap

Doufám, že neporuším přikázání.
Klasika -: pečená kačenka, zelí, bramborový knedlík, vývar, štrůdl

hanulka11

Dneska u nás zavoněl bramborák a knedlíčková polévka a koláče dvojctihodné
Doplňuji:
Tome u nás takový ryby nejsou .....sakra práce

hanny 2

Včera jsme měli čerstvé pochoutky ze zabíjačky /pečené jelito a jitrnice/ a zabíjačkovou polévku,tak dnes jme to dojídali,ale ještě jsem dělala švestkové brambor.knedlí­ky,část s mákem a část s ořechy,polité máslem.Odpoledne na zahradě voněla z udírny uzená krkovice,sýr /eidam uzený v punčoše/ a klobásky.

jendahun

Dnes jsme si dali „pampuchy“.Měli jsme na to oba chuť.Mňam.Ale teď hádejte co to bylo.

Michal Kole

Rohlík s paštikou
Pribináček s piškoty
Brambory s vakuovanou sekanou

Možná sušenky/crekry

Já postrádám dotazy o plávání.

anonym

jendahun. A ty pampuchy boly z lekvárom ? 🙂

anonym

Pro Hanny. Jsem řezník samouk,ale nikdy bych nedělal klobásky a maso v udírně druhý den po zabijačce !!!

hanny 2

Barbakane prosím Tě – tu zabíjačku pořádal místní oddíl na Spartaku,takže jsme to koupili.Ty klobásky a uzené také,takže v dírně jsme to POUZE DOUZOVALI!

anonym

Tak to jo.Doufám,že chutnalo! 🙂

hanny 2

Jasně že jo,díky!

hanny 2

  • v udírně – omlouvám se.

A dnes jsme měli ještě na zahradě před zazimováním nějakou práci,takže jsme to s tím spojili!