Avatar uživatele
Savier

Postavil se mi, když mi neteř sedla na klín, je to normální?

Dnes u nás byla návštěva. Moje sestra (32) a její malá dcera (11) když jsem se koukal na televizi, tak mi její dcera sedla na klín, že se chce dívat taky :D No a co se nestalo, mně se najednou postavil… Asi hned po 5 vteřinách jsem ji ze sebe sundal a poslal za rodičema do kuchyně. Cítim se fakt divně a nevím co si o tom mám myslet… Je normální, že se tohlé stane heterosexuálovi? Jako pedofil se fakt necítím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1033 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Odpoveď byla označena jako užitečná

Lidé dospívají čím dál dříve, v 11 letech už klidně mohla vykazovat znaky rané puberty, a tudíž pohlavní zralosti. Takže ano, normální to je a neznepokojoval bych se tím, dokud se to nebude u nezletilých dít opakovaně. Třeba v takovém Španělsku se může souložit už od 12 let, takže 11 let by komentovali „to není pedofil, je jenom nedočkavej…“

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Savier Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Jestli je už vyspělá, tak je to normální. Asi už by to v jejím věku neměla dělat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Dochy

Tak jako lidi mužského pohlaví máme nějaké pudy a reflexy. S tím asi nic neuděláš. Pak máme také nějaký cit, zodpovědnost, slušnost,… Dokud to první nezvítězí nad tím druhým, je to OK.

před 1032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
UPhelp

Nic neobvyklého, je-li to samice rodu ženského. Samice přirozeně přitahují samce a onen „jev,“ který si popsal se taky „občas“ stane. :D Obzvlášť když už je tam nějaký kontakt, dotyk – to bývá častý spouštěč.
Ano, je to neteř. Ano, je jí teprve 11, ale to není něco, co tvoje tělo (a jeho části) a pudy bere v potaz. Holky už bývají vyspělé mezi 11 – 13 rokem, takže zbytek je pouze věc zákonů… které se musí dodržovat, ale tělo už to prostě vnímá jinak. Přitažlivost a reakce těla jsou v tomto ohledu samovolné. Řekněme běžné reakce.
Když to napíšu přímo tak to nefunguje tak, že by holce bylo 14 let a 164 dní a tobě by se nepostavil, protože (nevím proč – asi že by se ti nezdála vyspělá) a když už je jí 15, tak už se ti postaví. Takhle to „příroda“ nebere. :D

před 1033 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Savier

Zajímavé

před 1033 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek