Visla

Postavil jsem garáž a vevnitř v místě věnce se dělá plíseň. Co s tím?

Odpovědi
mosoj

Stěnu uvnitř garáže v místě věnce natřít termoizolačním reflexním nátěrem od firmy maxit nebo maxitherm. Nátěr se nanáší válečkem.
http://www.you­tube.com/watch?v=CGhSmqoK­w0A

Nic jiného se s tím nedá dělat. Pochybuji ž e se vám bude chtít garáž zateplovat polystyrenem. Pokud je nevytápěná stejně by to nepomohlo.

Sůwa

Doporučuji tuto otázku položit raději třeba na www.poradna.net, tam je dost odborníků a dotaz vydrží i několik dní. Tady je to sice fajn, ale dotazy rychle mizí za dotazy novějšími.