kamila44444

postava… z čeho??

Z čeho ty děti mohou mít takovouhle postavu? Vím, že tančí, ale tančit se dá více způsoby (balet, aerobic, latinskoamerické tance, nebo to je gymnastikou?)
Přetočte si video na 0:43
http://www.you­tube.com/watch?v=0DGC-q0fGDM

Odpovědi
Hohny

Jednoduše z toho, že asi skoro nic nejí. K tomu ta spousta pohybu z tancování a takto nechutně vyhublé dítě je na světě :)

cochee

Ono to tam je napsáno v anglickém úvodním komentáři. Prostě holky trénují od malička, dlouho a moc. Můj osobní názor ale je, že v dospělosti naplní známé morbidní heslo „sportem k trvalé invaliditě.“

Děda Louda

Neboj, vyrostou a dostanou se z toho.