routt

POSMRTNÝ ŽIVOT!!!!

No panenka jakto že to víte?Je to o posmrtném životu a sice to že jaký je posmrtný život?Je špatný nebo jaký tedy?Možná že nějaké takové otázky tu už zde jsou ale co si myslíte o tom?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Je to sice uváděno tak jak je to psáno, ale má to jeden háček. Je život a je smrt. Jak může být život po smrti? Možná by mělo být správně Posrtné bytí nebo tak nějak.

Další odpovědi
ReHu

Asi taky záleží na tom, jaký život vedeš tady na zemi.

panenka

Myslím si že každý člověk na světě žije svůj život a dívá se na něj svým pohledem a jaký si ten člověk svůj život udělá takový ho bude mít.
Našla jsem vám odpovědi na včerejší otázku o posmrtném životě tak se podívejte do odkazu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zivot-po-zivote-posmrtny-zivot

nabubindes

to jsou ty paradoxy… někdo si myslí, že žije přitom je po smrti a neví o tom… jsou takoví, kteří na to ani nkdy nepřijdou. tak nevím jestli je lepší vědět nebo nevědět?