Avatar uživatele
Velbloud

Posloucháte rádio?

Nebo neobrazový přenos dávno pokořila televize a internet?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 4723 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elektrikář

BYVALO TO VEČERNÍ POSEZENÍ U RÁDIA POHÁDKA dokud jsme nemněli televizi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Už ne. Dřív jsem poslouchávala Radiožurnál, ale asi tři roky (od té změny) ho nemusím. Doma většinou hraje Praha – je zajímavá, nevadí mi, občas (cestou od oběda do svého pokoje) si na počítači naladím online vysílání nějaké adaptace. Ale rádio záměrně neposlouchám – nehraje muziku, která by mě zajímala, a ani mi nevyhovuje složením informací. Stačí mi mp3 s muzikou a přečíst si zprávy online večer.
Výjimkou jsou snad jen důležitý hokejový zápasy jako MS, který se náhodou trefěj do doby, kdy jsem zrovna na cestě odkudkoli kamkoli. To pak živej přenos Radiožurnálu přijímám se slzou vděčnosti. Jenže oni i tyhle zajímavý věci okrouhali na minimum, co jsem tak zaregistrovala… :o/ takže díky, spíš nepotřebuju.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jikra

Denně asi tak 5–6 hodin
Na rádiobudíku mám Radiožurnál.
V kuchyni Prahu 2.
Na PC poslouchám Radiožurnál,Beat nebo RockZone podle nálady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fidel

Jasně, hlavně když jedu autem :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Já taky jenom v autě a nejvíc Blaník,který je na prvním místě,potom-OK a ještě Impuls.Ale doma už ani pomalu nevím,kde mám rádio,natož ho pouštět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Ano, jakmile se vzbudím zapínám Evropu 2, cestou autobusem poslouchám to rádio, které má zrovna signál, takže popořadě Relax, Frekvenci 1,Impuls a Radio City =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Posluouchám denně,doma, v práci,v autě,na chalupě.Většinou Beat nebo Blaník.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Rádio poslouchám někdy i 24 hod. tahem, nejvíc poslouchám Krokodýla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek