Velbloud

Posloucháte rádio?

Nebo neobrazový přenos dávno pokořila televize a internet?

Nejlepší odpověď
elektrikář

BYVALO TO VEČERNÍ POSEZENÍ U RÁDIA POHÁDKA dokud jsme nemněli televizi.

Další odpovědi
Terryle

Už ne. Dřív jsem poslouchávala Radiožurnál, ale asi tři roky (od té změny) ho nemusím. Doma většinou hraje Praha – je zajímavá, nevadí mi, občas (cestou od oběda do svého pokoje) si na počítači naladím online vysílání nějaké adaptace. Ale rádio záměrně neposlouchám – nehraje muziku, která by mě zajímala, a ani mi nevyhovuje složením informací. Stačí mi mp3 s muzikou a přečíst si zprávy online večer.
Výjimkou jsou snad jen důležitý hokejový zápasy jako MS, který se náhodou trefěj do doby, kdy jsem zrovna na cestě odkudkoli kamkoli. To pak živej přenos Radiožurnálu přijímám se slzou vděčnosti. Jenže oni i tyhle zajímavý věci okrouhali na minimum, co jsem tak zaregistrovala… :o/ takže díky, spíš nepotřebuju.

Jikra

Denně asi tak 5–6 hodin
Na rádiobudíku mám Radiožurnál.
V kuchyni Prahu 2.
Na PC poslouchám Radiožurnál,Beat nebo RockZone podle nálady.

Fidel

Jasně, hlavně když jedu autem :)

roxy52

Já taky jenom v autě a nejvíc Blaník,který je na prvním místě,potom-OK a ještě Impuls.Ale doma už ani pomalu nevím,kde mám rádio,natož ho pouštět.

Ella

Ano, jakmile se vzbudím zapínám Evropu 2, cestou autobusem poslouchám to rádio, které má zrovna signál, takže popořadě Relax, Frekvenci 1,Impuls a Radio City =)

Rocker

Posluouchám denně,doma, v práci,v autě,na chalupě.Většinou Beat nebo Blaník.

GM

Rádio poslouchám někdy i 24 hod. tahem, nejvíc poslouchám Krokodýla.